Únor 2011

Video natáčené v zákulisí

28. února 2011 v 19:46 The vampire diaries♥♥♥
Budu muset pořátně cvičit na své Aj, protože tomu rozumím jen něco =D


Chyba

25. února 2011 v 17:33 můj život
Chtěla bych vám říct, jak se upravoval blog,tak mi v psaní článků chybí panel nástrojů, takže sem nějakou dobu asi nic dávat nebudu, dokut mi to neopraví =(

24.2.2011-další super den =D

24. února 2011 v 18:24 | Já |  můj život
Dnešek byl fakt nejlepšíí!!!!,celej den sem se cejtila jako zhulená =DD,ale nej to bylo když jsem šla s kámoškama z HDC =D takoví blázni na ulici ale bylo to fakt super, ani nechci vědět co si o nás mysleli ostatní lidi =D v HDC to taky bylo super!! tancovali jsme jednu super sestavu na hroozně super =D písničku sice mi ta sestava nešla ale hrozně mě to bavilo!!! Já sem takovej blázen co myluje život!!! =DDD =))

o the sims

22. února 2011 v 18:26
Sims byla poprvé vydána dne 4. února 2000 22. března 2002, The Sims se prodalo více než 6,3 miliónů kopií celosvětový, dělat to nejlepší-prodávat PC hra v historii, hra byla odeslána 16 milionů kopií po celém světě od 7.2.2005. Od jeho počátečním vydání, sedm datadisky a pokračování, The Sims 2 a nejnovější pokračování The Sims 3 (každý má své vlastní datadisky), byl propuštěn. The Sims získal četná ocenění, včetně "hra roku Award" GameSpot pro rok 2000.


the sims 3

22. února 2011 v 18:20
The sims 31241525537_730775405 by judhudson.3.jpgthe-sims-3_first-images_59.jpgthe-sims-3-20080320025341195.jpg

the sims 2

22. února 2011 v 18:16
http://www.galaxie.name/obrazky/the-sims-2-1116.jpghttp://i.iinfo.cz/urs/26625-the-sims-2-122928885684858.gifhttp://files.ea-fake.webnode.com.br/200000085-1503315fd4/The%20Sims%202%20-%2002.jpg

the sims 1

22. února 2011 v 18:14

Ian

21. února 2011 v 17:44 avatary
'ian-somerhalder-7.jpgIan Somerhalderimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Paul

21. února 2011 v 17:33 avatary


Nina

21. února 2011 v 17:27 avatary
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


můj výtvor =D

20. února 2011 v 15:23 The vampire diaries♥♥♥
dělala jsem to ve škole o hodině výtvarky =)
tvd

Nina Dobrev styl

19. února 2011 v 21:56 The vampire diaries♥♥♥
Hrozně se mi líbí jak se Nina oblíká

Nina Dobrev - Accesorize Style

Damon S.

19. února 2011 v 20:33 The vampire diaries♥♥♥

O Damonovi

Damon je starší ze dvou bratrů Salvatorových. Damon přijíždí do Mystic Falls, aby se mohl mstít svému nenáviděnému mladšímu bratrovi Stefanovi, který se na rozdíl od Damona neživí lidskou krví. Jejich nepřátelství způsobila jediná žena-upírka, Katherine Pierce, do které se oba bezhlavě zamilovali.
Damon na rozdíl od Stefana pije lidskou krev a ani přinejmenším se mu nepříčí zabíjet nevinné občany, mezi jehož první oběti v Mystic Falls patřil mladý pár na cestě domů. První oběť, která zde přežila jeho útok, byla Vicki. Mattova sestra, která po té co ji Jeremy a Elena našli v bezvědomí v lese, se probudila v nemocnici a řekla Mattovi, že ji pokousal upír. Damon ji nejdříve chtěl použít, aby donutil Stefana pít lidskou krev, ale když ho nezlomil, použil přesvědčovací vlastnost a nechal ji zapomenout. Aby mohl být Damon v Stefanově a Elenině blízkosti využije Caroline jako zástěrku, čímž si vyslouží od Eleny pozvání do domu, a i jako příležitostný zákusek.
Když se Stefan snaží přesvědčit, že je v Damonovi aspoň kousek lidskosti, napadne a zabije místního učitele a trenéra Tannera, aby mu dokázal pravý opak. Během párty na oslavu zakladatelů získá tajně skrytý krystal, který nechá u Caroline. Elena si však všimne Carolininých kousanců a vyčte to Damonovi, který se rozhodne zamést stopy, když se však Caroline napije, ztratí vědomí, neboť Stefan během večírku přidával do jejího pití sporýš. Damon tak trčí zavřený v rodinném sklepení, kde stále více slábne. Z posledních sil se mu podaří na dálku přesvědčit Caroline, aby přišla a pomohla mu. Než ji však stihne zabít, postaví se mu do cesty strýc Zach, kterého bez slitování zabije. Protože Damon nemá svůj prsten, nemůže na světlo a Caroline uteče. V noci narazí na partu drogově závyslých teenagerů mezi nimiž je i Vicki. Po té, co všechny vysaje a zabije, zjistí, že je Vicki stále naživu, a tak se rozhodne ji proměnit v upíra. Stefan se snaží přesvědčit Vicki, že nemusí pít lidskou krev, ale je Loganem postřelen dřevěnou kulkou. Damon Stefana zachrání se slovy: "Jestli tě někdo zabije,tak to budu já."
Ačkoli se Damon jeví jako bezcitný upír, nabídne, že odstraní Jeremyův smutek po Viki. Nejen že Jeremy přestane truchlit, ale navíc se začne zajímat o školu i jiné mimoškolní činnosti jako kreslení nadpřirozených bytostí.
Damon se vydává za příbuzného Zacha, který zásoboval Radu sporýšem, a tak se za pomoci šerifky Forbesové (matka Caroline) dozvídá o situaci upírů ve městě. A aby odvrátil jakékoli podezření, napadne místního chlapce a změní paměť jeho přítelkyni, která obviní Lexi, nejstarší a nejlepší upíří kamarádku Stefana. Šerifka a její pomocníci ji chtějí převézt na bezpečnější místo, ale když se probere, napadne šerifku. Aby si damon získal důvěru, probodne Lexi dřevěným kolíkem.Zatímco se Stefan snaží opět s Damonem sblížit, odhalí mu Damon skutečný důvod, proč se vrátil do Mystic Falls: aby otevřel hrobku a znovuvzkřísil uvězněnou Katherine za pomoci krystalu patřícího čarodějnici Emily. Bonnie, která teď vlastní krystal, posedne duch Emily a ačkoli ji Damon připomněl, že stolu před stoletím uzavřeli dohodu, Emily krystal zničí a opustí Bonnieino tělo. Rozzuřený Damon Bonnie napadne, ale Stafan mu zabrání jí zabít. Damon však ve svém snažení přivést Katherin zpět nepovoluje, a tak po té, co vytáhne Elenu z rozbitého auta, vezme ji s sebou do Georgie za svou starou přítelkyní a čarodějnicí Bree. Od ní chce získat jiný způsob, jak vysvobodit Katherin, ale po té, co o něm řekne Lexinu příteli, který Damona napadne, ale ušetří ho kvůli Eleně. Předtím než Damon odjíždí zpět do Mystic Falls, Bree mu řekne o způsobu jak otevřít hrobku, ale Damon ji stejně jako odplatu zabije. Když je Elena v nebezpečí a pronásledovaná cizím upírem, pomáhá Stefanovi ji ochránit a předtím než ho zabijí, prozradí jim, že odpověď jak přivézt Katherin zpět leží ve starém deníku Johna Gilberta. Damon se tedy v jeho hledání spojí se Stefanem a Elenou, ale po té, co je najde s deníkem, který se před ním snažily ukrást, po té co přinutí Elenu napít se své krve, vyhrožuje Stefanovi, že ji zabije a oba opět získají upíří přítelkyni. Damon deník získá. Nakonec se však spojí s Bonnie a její babičkou, které otevřou dveře do hrobky, kde zjistí, že Katherin v hrobce nikdy nebyla. Anna navíc připustí, že Katherin viděla v Chicagu už v roce 1983, a i když Katherine věděla, kde Damon je, bylo jí to jedno. Damon tak svůj žal utápí v alkoholu. Když je Stefan zajat jedním z upírů vysvobozených z hrobky, Frederickem, spolu s Elenou a Alarickem ho vysvobodí a zabijí většinu upírů.
Při setkání s Johnem Gilbertem, který se vrací do města, je překvapen, kolik toho o něm a bratrovi ví, a tak se ho rozhodne zabít. John však stejně jako Alaric vlastní prsten, díky kterému nemůže zemřít.
Když Damon zjistí, že je Stefan závislí na lidské krvi, není dvakrát nadšený, a tak o tom řekne Eleně. Elena se účastní soutěže o Miss Mystic Falls a když Stefan zmizí, zastoupí jeho místo v úvodním tanci zakladatelů.
Isobel, Elenina biologická matka se vrací do města a snaží se od Damona získat záhadní Johnovo zařízení. Damon ji ho ale nehodlá dát, a tak unese Jeremyho, aby mohla Elenu vydírat. Když ji Elena vynález předává, ptá se, jak věděla, že ho od Damona získá a Isobel ji řekne, že proto, že je Damon do ní také zamilovaný.
Na Den zakladatelů se Damon účastní bitvy o Mystic Falls, ale je zasažen Johnovým vynálezem proti upírům a zavřen ve sklepě, který John zapálí. Naštěstí ho Stefan za pomoci Bonnie zachrání. Na konci dne jde Damon navštívit Jeremyho, aby mu řekl o Anně. Na cestě ven narazí na Elenu a děkuje ji, že ho zachránila a potom se políbí. Damon však netuší, že je to Katherine.

http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/damon-salvatore-picture_440x293.jpghttp://static.tvfanatic.com/images/gallery/ian-somerhalder-as-damon-salvatore_557x834.jpg
damon

Elena G.

19. února 2011 v 20:28 The vampire diaries♥♥♥

O Eleně

Elena žije poklidný život v malém městečku Mystic Falls ve Virginii. Vše se změní, když se její rodiče Grayson a Miranda utopí v řece během autonehody, zatímco ona zázračně přežije. Smrt rodičů silně nezasáhla jen ji, ale i jejího mladšího bratra Jeremyho, který začne užívat drogy. Jejich výchovu si na starost vzala jejich mladá a chaotická teta Jenna.
Elena si vše zapisuje do deníku od doby, kdy svůj první dostala v 10 letech od své matky. Asi v té době se za matčiny podpory rozhodla stát se spisovatelkou.
Po prázdninách se vrací zpět do školy za podpory svých kamarádek Bonnie a Caroline. Ve škole se však také objeví nový záhadný kluk Stefan, který už od prvního okamžiku má o Elenu zájem. Podruhé se setkají na hřbitově, kam chodí Elena navštěvovat své rodiče. Po té, co ji Stefan vrátí deník, který na hřbitově ztratila, když utíkala před podivnou mlhou a děsivým havranem, se dozví, že i Stefan si píše svůj a že mu pohled na krev nedělá dobře.
Ačkoli se rozešla se svým přítelem Mattem, který je do ní stále zamilovaný, se slovy že potřebuje více času, pozve Stefana na školní slavnost a po chvíli spolu začnou skutečně chodit. Její důvěrou však otřásají neustále lži a tajemná minulost s jeho bratrem Damonem. Když z fotografie zjistí, že Stefan byl v Mystic Falls už v roce 1953, jde za ním vyříkat si to z očí do očí, a tak jí Stefan přizná, že jsou on i jeho bratr sto let staří upíři. Elena se s ním rozejde, a však po nějaké době, když chce Stefan odejít z města, si uvědomí, že ho stejně miluje. Řekne mu to a společně spolu stráví noc. V zápětí však nalezne obrázek Katherin a tak zjistí, jak moc jí je podobná. Narychlo opustí dům rodiny Salvatorových a po cestě se jí před auto postaví další upír. Naštěstí se poblíž objeví Damon, který ji z rozbitého auta vyprostí a vezme ji s sebou do Georgie za svou starou známou čarodějnicí. Tento výlet poskytne Eleně nový pohled na Damona a trochu se spolu sblíží. Když se Elena vrátí domů, rozhodne se jí Stefan říct celou pravdu, včetně toho, že to on ji zachránil během autonehody, kdy zemřeli její rodiče a tak ji poprvé uviděl a chtěl ji lépe poznat a že je adoptovaná a pravděpodobně potomkem Katherine. Tak se rozhodne pátrat po své biologické matce, kterou je Isobel Flemming-Saltzman, žena učitele Alaricka Saltzmana, která zmizela a Alaric po ní stále pátrá, a že Damon ji na její přání proměnil v upíra.
Stefan řekne Eleně o Damonově plánu vypustit na svět Katherine a ostatní upíry uvězněné v hrobce, a tak se Elena rozhodne Stefanovi pomoct překazit Damonův plán. Nakonec jim však nic jiného nezbude, než mu skutečně pomoct. Po té co skupinka upírů unikne, rozhodne se jeden z nich Frederick, vyřídit účty s bratry Salvatorovými, a tak Stefana unesou a mučí. Elena, Damon i Alaric uskuteční úspěšnou záchrannou akci, během které většinu upírů z hrobky zabijí, avšak Stefan je příliš slabí, a tak mu Elena nabídne svou krev a uvidí tak i jeho temnější a děsivou stránku. Když zjistí, že Stefan stále pije lidskou krev, pomocí sporýše ho uspí a pro jeho dobro ho s Damonem zavřou.
Když se Elena účastní oslav Královny Mystic Falls a závislí Stefan zápasí se svou žízní, zastoupí Damon Stefanovo místo během úvodního tance.
Do Mystic Falls se vrací Elenin strýc Johnathan Gilbert, který taktéž skrývá nejedno tajemství. Nejen že ví o místních upírech, ale navíc se kdysi znal a byl zamilovaný do Isobel. Později ho Elena konfrontuje informací, zda je její otec a on to nepopře.Když se Isobel vrací do města, kontaktuje Elenu a chce, aby jí předala staré zařízení proti upírům, které má Damon. Elena ho od něj získá, a když ho předává Isobel, řekne ji, že je Damon do ní zamilovaný.
Elena Gilbert - elena-gilbert photo

Stefan S.

19. února 2011 v 20:24 The vampire diaries♥♥♥

O Stefanovi

Je vášnivý čtenář, velký fanoušek Fitzgeralda, miluje Velkého Gatsbyho ( podle něj jeho mistrovské dílo). Rád si přešte i kvalitní díla od Grishama. Myslí si, že Seinfeld je nejlepší americký seriál za posledních 50 let, ale I love Lucy je nejlepší seriál všech dob. "The loving cup" je podle něj ta úplně nejlepší epizoda. Je velký fanoušek Scorseseho. Taxikáře by si mohl pouštět pořád dokola. Z hudby má rád prakticky cokoli. Dylana, Hendrixe, Patsy, Willie, Kanye, prý se mu dokonce líbí i jedna písnička od Miley.
Narozeniny slaví každý rok se svou nejlepší kamarádkou Lexi (do té doby, než ji Damon probodne, aby svedl policii z jejich stopy). Jednou skočil nahatý do Treviho fontány a opil se v pochodni Sochy svobody. Jejich písní je Wanted Dead or Alive od Bon Joviho, se kterými prý jednou strávili šílený víkend.
Když byl ještě člověkem, chtěl být doktorem, čímž po přeměně v upíra kvůli krvi nemohl být.
Na pravém rameni má vytetovanou růži.2x16

19. února 2011 v 19:50 The vampire diaries♥♥♥

2x16 - The House Guest

Katherininy hry jdou už všem na nervy, ale Damon, Stefan a Elena si uvědomují, že její znalosti historie Mystic Falls jim můžou pomoci zůstat naživu. Caroline frustrovaná jejím vztahem s Mattem najde nový způsob jak získat jeho pozornost. Alarick učiní překvapivé vyznání Jenně a Katherin učiní jiný druh doznání Damonovi. Stefan a Bonnie se snaží přesvědčit Jonase a Luku, že můžou všichni spolupracovat dohromady, ale nedostatek Jonmasovi důvěry vede k násilné a výbušné konfrontaci.

Love life

19. února 2011 v 16:24 Love
I love life
100_5820.JPG