Elena G.

19. února 2011 v 20:28 |  The vampire diaries♥♥♥

O Eleně

Elena žije poklidný život v malém městečku Mystic Falls ve Virginii. Vše se změní, když se její rodiče Grayson a Miranda utopí v řece během autonehody, zatímco ona zázračně přežije. Smrt rodičů silně nezasáhla jen ji, ale i jejího mladšího bratra Jeremyho, který začne užívat drogy. Jejich výchovu si na starost vzala jejich mladá a chaotická teta Jenna.
Elena si vše zapisuje do deníku od doby, kdy svůj první dostala v 10 letech od své matky. Asi v té době se za matčiny podpory rozhodla stát se spisovatelkou.
Po prázdninách se vrací zpět do školy za podpory svých kamarádek Bonnie a Caroline. Ve škole se však také objeví nový záhadný kluk Stefan, který už od prvního okamžiku má o Elenu zájem. Podruhé se setkají na hřbitově, kam chodí Elena navštěvovat své rodiče. Po té, co ji Stefan vrátí deník, který na hřbitově ztratila, když utíkala před podivnou mlhou a děsivým havranem, se dozví, že i Stefan si píše svůj a že mu pohled na krev nedělá dobře.
Ačkoli se rozešla se svým přítelem Mattem, který je do ní stále zamilovaný, se slovy že potřebuje více času, pozve Stefana na školní slavnost a po chvíli spolu začnou skutečně chodit. Její důvěrou však otřásají neustále lži a tajemná minulost s jeho bratrem Damonem. Když z fotografie zjistí, že Stefan byl v Mystic Falls už v roce 1953, jde za ním vyříkat si to z očí do očí, a tak jí Stefan přizná, že jsou on i jeho bratr sto let staří upíři. Elena se s ním rozejde, a však po nějaké době, když chce Stefan odejít z města, si uvědomí, že ho stejně miluje. Řekne mu to a společně spolu stráví noc. V zápětí však nalezne obrázek Katherin a tak zjistí, jak moc jí je podobná. Narychlo opustí dům rodiny Salvatorových a po cestě se jí před auto postaví další upír. Naštěstí se poblíž objeví Damon, který ji z rozbitého auta vyprostí a vezme ji s sebou do Georgie za svou starou známou čarodějnicí. Tento výlet poskytne Eleně nový pohled na Damona a trochu se spolu sblíží. Když se Elena vrátí domů, rozhodne se jí Stefan říct celou pravdu, včetně toho, že to on ji zachránil během autonehody, kdy zemřeli její rodiče a tak ji poprvé uviděl a chtěl ji lépe poznat a že je adoptovaná a pravděpodobně potomkem Katherine. Tak se rozhodne pátrat po své biologické matce, kterou je Isobel Flemming-Saltzman, žena učitele Alaricka Saltzmana, která zmizela a Alaric po ní stále pátrá, a že Damon ji na její přání proměnil v upíra.
Stefan řekne Eleně o Damonově plánu vypustit na svět Katherine a ostatní upíry uvězněné v hrobce, a tak se Elena rozhodne Stefanovi pomoct překazit Damonův plán. Nakonec jim však nic jiného nezbude, než mu skutečně pomoct. Po té co skupinka upírů unikne, rozhodne se jeden z nich Frederick, vyřídit účty s bratry Salvatorovými, a tak Stefana unesou a mučí. Elena, Damon i Alaric uskuteční úspěšnou záchrannou akci, během které většinu upírů z hrobky zabijí, avšak Stefan je příliš slabí, a tak mu Elena nabídne svou krev a uvidí tak i jeho temnější a děsivou stránku. Když zjistí, že Stefan stále pije lidskou krev, pomocí sporýše ho uspí a pro jeho dobro ho s Damonem zavřou.
Když se Elena účastní oslav Královny Mystic Falls a závislí Stefan zápasí se svou žízní, zastoupí Damon Stefanovo místo během úvodního tance.
Do Mystic Falls se vrací Elenin strýc Johnathan Gilbert, který taktéž skrývá nejedno tajemství. Nejen že ví o místních upírech, ale navíc se kdysi znal a byl zamilovaný do Isobel. Později ho Elena konfrontuje informací, zda je její otec a on to nepopře.Když se Isobel vrací do města, kontaktuje Elenu a chce, aby jí předala staré zařízení proti upírům, které má Damon. Elena ho od něj získá, a když ho předává Isobel, řekne ji, že je Damon do ní zamilovaný.
Elena Gilbert - elena-gilbert photo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessy *Nessy | Web | 19. února 2011 v 20:32 | Reagovat

skvelý blog :)

2 t-v-d-is-my-life t-v-d-is-my-life | 19. února 2011 v 21:50 | Reagovat

děkuju =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama