Březen 2011

rekapitulace-Damon Salvatore 2

31. března 2011 v 18:23 | http://www.the-vampirediaries.cz/damon-salvatore-podruhe#comments |  The vampire diaries♥♥♥
Ty jeho pohledy fakt žeru! =))

Překlad: Ahoj kámo. Díky, že jsi přišel/a. Samozřejmě, že vím kdo jsi. Přemýšlej. Je možné, že jsme se potkali už dříve a já se o tobě všechno dozvěděl, ovlivnil tě a donutil na všechno zapomenout? Nebo si to vymýšlím. Těžko říct, umím být velmi přesvědčivý. Zůstaň poblíž, možná přijdu vyjasnit další tajemství. Už se to stalo předtím. Můžu tě ovlivnit a potom znovu donutit zapomenout. Vím, že jsi právě velmi, velmi zmatený/á.

Rekapitulace co se událo 2

31. března 2011 v 14:19 | http://www.the-vampirediaries.cz/ |  The vampire diaries♥♥♥

Překlad: Ahoj. Potřebuju vaši pomoc. I když jsou Elijah a Jonas mimo, Elena je stále v nebezpečí. Pokud se rozkřikne, že existuje dvojnice… No, nemusím vám říkat, co by se stalo. Isobel je ve městě a nevím, zda jí můžeme věřit. Takže potřebuju, abyste měli oči na stopkách. Můžete to udělat? Pro Elenu?

Paul Wesley pro TV Guide Magazine

30. března 2011 v 20:57 The vampire diaries♥♥♥
Překlad:

Tato série se hodně točí okolo příchodu Klause. Kdy se nejstrašnější ze všech upírů konečně ukáže?
Dorazí v epizodě, která se bude vysílat 21. dubna. Je to zajímavé. Představoval jsem si Klause jako postaršího, ďábelského chlapíka. Ale byl obsazen Joseph Morgan, který je mladý fešák a vypadá jako kliďas.

Jak Stefan ochrání Elenu?

Stefan možná není tak starý a silný jako Klaus, ale dokazuje sám době, že dokáže být nelítostný. Je schopen udělat cokoliv, jen aby ji ochránil. Miluji, když tvůrci ukazují Stefanovu stránku, která není zas tak jemná.

Takže už není zas tak moc nudný, jak jste ho jednou nazval?

Nechci, aby se odchýlil od svých morálních zásad, ale někdy Stefan zapadá do rutinní situace hodných kluků. Mám rád, když dokáže, že může být úctyhodným soupeřem.

Zeptal jste se někdy producentů, jestli by postavu Stefana přitvrdili?
Ano, podotknul jsem to. Děj je v chodu. Takže po tu dlouhou dobu musíte dělat pouze jednu věc.

Slyšeli jsme, že by se k vám Katherine mohla přidat. A z milostného trojúhelníku by byl čtyřúhelník.

Myslím, že to není úplný čtyřúhelník, protože nikdy nemůžete věřit záměrům, které Katherine má.
Nejsem si tak docela jistý, že Katherine miluje Damona nebo Stefana. (smích) Abych tak řekl, ona miluje jen sama sebe. Snaží se o to, aby jste si mysleli, že je zamilovaná do Stefana, ale pak utrousí poznámku, že miluje Damona. A naopak. Ale mezi Elenou a Stefanem je jejich láska zřejmá. I když mezi Elenou a Damonem se odehrávají ryzí emoce.
Se kterou postavou je větší zábava dát se dohromady: S hříšnou Katherine nebo s milou Elenou?
Když se spolu poprvé Stefan a Elena milovali, bylo to překrásné. Tak nevinné, jako Romeo a Julie. Pak je tu ta rozpustilá, šílená věc, kterou mezi sebou měli Katherine a Stefan. Takže vážně nevím.
Máte tři sestry. Přináší vám Damon pocit štěstí, že se nemusíte dohadovat s bratrem?
Rád bych měl bratra, jako je Damon! Vždycky jsem si přál bráchu, který by všem nakopal zadky, kdyby se do mě někdo ve škole navážel.
Jako typický velký bráška vás Ian mimo kamery škádlí. Máte proti němu nějakou zbraň?
Mám hodně odpuzujících prostředků. Mám jich celý arzenál. Ale když vám to řeknu, Ian v dalším rozhovoru zareaguje, že na mě vytáhne své protipaulovské zbraně. Takže jak to má Stefan v módě, zvolím mírovou cestu.

Mírovou? Nebyl jste na střední škole pobouzen k boji?

To bych i přiznal. Pak mě ale z mé druhé školy vykopli, protože jsem přeskakoval ročníky. Ale to bylo kvůli "Guiding Light." Měl jsem být v New Yorku, ale kvůli rodičům jsem musel absolvovat střední školu. Takže jsem šel do přípravky. Pak jsem byl 5 měsíců na vysoké, ale zjistil jsem, že to není nic pro mě. To radši budu hrát upíra a kousat lidi do krku.

Požádal vás už někdo, abyste ho kousl do krku?

(smích) Jedna holka se mě na to zeptala. Předtím jsem vždycky říkal, že ne, ale teď jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Kousl jsem ji do ruky a poslintal ji! Byla to katastrofa. Znechutil jsem ji i sebe. Už to nikdy neudělám!

Přeložila: Anetka888- ZDE


Toto je velice zajímaví rozhovor, nejlepší je ta poslední otázka =DD, sem se u toho řezala smíchy!! =DD

další obrázky =)

30. března 2011 v 20:13

Čas

30. března 2011 v 19:46
Krátký čas máme, tak uživat života si musíme!! =)

Rekapitulace co se událo

30. března 2011 v 14:35 The vampire diaries♥♥♥
Stručnou rekapitulaci shrnul Damon Salvator (Ian Somerhalder) =)) no snad vám nemusim pořád říkat že je fakt sexy =)

Překlad: "Zdravím. O bože, nezírej na mě tím naštvaným pohledem. To mi připomíná, jak jsem poznal Alarica. To bylo tak před rokem. Přenes se přes to. Ale jestli hledáš dobrou staromódní pomstu nebo chceš být užitečný a pomoct nám při záchraně Eleny, drž se poblíž. Alaric se ukázal být užitečným, i když jsem, však víš, tak nějak přeměnil jeho ženu na vražedného upíra. Když mluvíme o Isobel, zajímalo by mě, co dělá zpátky ve městě. To je docela v háji. Katherine se dostala z hrobky. Budeme potřebovat všechnu pomoc, kterou můžeme získat."

Candice Accola pro Wetpain

29. března 2011 v 18:31 The vampire diaries♥♥♥

Candice Accola at CW Winter TCA Party

Umíráme touhou znovu vidět Tylera v Mystic Falls. Můžete nám poskytnou nějaký náhled toho, kam šel a kdy se vrátí zpět?
To je na scénáristech. Tyler opustil Mystic Falls a nikdo nemá tušení, kde se nachází. V tomto okamžiku víme, že k vykonání oběti je potřeba vlkodlaka, upíra, čarodějnice a krve a života dvojnice. Víte, potřebujeme vlkodlaka, ale v tomhle okamžiku se zrovna ve městě žádný nenachází. Takže to záleží na…. Kdo ví?
Myslíte si, že Caroline někdy bude schopna Tylerovi odpustit?
Pokud se Tyler vrátí do Mystic Falls, záleží také na jeho záměru - proč se chce vrátit zpět. A jestli to zapříčiní to, že se cesty Caroline a Tylera střetnou, myslím, že si rozhodně budou muset promluvit. Ale Caroline dospěla do takové fáze charakteru, kdy bude schopna Tylerovi odpustit, ale rozhodně ne hned. Myslím, že hodně záleží na tom, jak Tyler přistoupí k té situaci. V tomhle okamžiku je míč na Tylerově straně hřiště.
V této sérii jsme mohli vidět hodně úchvatných flashbackových scén. V jaké době byste chtěla doopravdy vidět v retrospektivních scénách bratry Salvatorovi?
Moc bych chtěla spatřit Salvatorovi během 2. světové války; prostě vidět, kde zrovna v té době byli. Zkouším si to představit. Možná se podíleli, možná taky ne. To nemůžu vědět.
Fajn, změňme téma. Slyšeli jsme, že jste zapálená čtenářka. Jaká knížka vám zrovna teď leží na nočním stolku?
Oh, zlenivěla jsem. Ale právě se prokousávám knihou "Nesmrtelný život Henrietty Lacks" od Rebeccy Skloot. A poslední dobou také hodně čtu dramata. Zrovna dočítám "Žert" a taky čtu "Večeři s přáteli." Máme hodiny herectví; část ze skupiny tam chodí, takže jsem prostě začala číst dramata. Mám novou hračku.
Fanoušci TVD jsou mnohdy docela děsivě fanatičtí. Jaká je vaše nejšílenější fanouškovská historka?
Nic tak hodně šíleného se mi nestalo. Chybu dělám v tom, že vždy zapomínám na twitter. Tweetujete různé věci, myslíte si, že to nebude nikoho zajímat, a hle, narazíte na člověka kterému se to líbí. " Oh, následuji tě! Užívala sisto na tom koncertě, který si včera měla?" A pak mi to secvakne. No jasně, říkám všechny ty osobní věci a momenty cizincům, kteří jsou všichni moc roztomilí a kteří mi nenahánějí husí kůži. Není tam mnoho podivných případů. Každý z nás se uvnitř skrývá ve své vlastní bublině, ale právě teď jsme populární a nabuzení.
Viděli jsme fotky z filmu "Scrabble," kde jste na place. Kdo je ve Scrabble váším největším soupeřem?
Když hrál Stephen Amell Bradyho, tak byl mým nejlepším soupeřem. Donesl svou A hru.
V poslední sérii "True Blood" nám představili víly. Jaké šílené stvoření byste uvítala v TVD?
Myslím, že kapitán Planet by byl tou pravou osobou, která spěchá do Mystic Falls s projektem obecně prospěšných prací.
S kým byste raději randila - s vlkodlakem nebo upírem?
Tahle odpověď nemá co dělat s Caroline. Kdybych měla pravdivě odpovědět na tuto otázku, randila bych s vlkodlakem, protože bych se raději zabývala jen jednou nocí za měsíc, než být každý den napjatá z potencionální smrti. Můžete se srovnat s tím, že jednu noc v měsíci se z vašeho kluka stane svině. Myslím, že je to přípustné.

Rozhovor s Julie Plec

28. března 2011 v 18:08 The vampire diaries♥♥♥

Tvůrci Vampire Diaries odhalili ne tak příjemné detaily o konci série. Fanoušci Vampire Diaries sdílí informace o seriálu každou minutu a zpráva o tom, že někdo zemře pro ně může být dobrá. Podle výkonné producentky Julie Plec nějaké postavy možná zemřou na konci druhé série.
V současné době už bylo odvysíláno 16 dílů série. S každou další epizodou se stává nějaký nový obrat v situaci. Elenino spojení s prokletím je již pevně stanoveno.
Julie Plec řekla o Vampire Diaries: "Cokoli se může stát v blízké době a ne každému se to bude líbit. Procento z nich nebude dělat na třetí sérii."
Toto prohlášení Julie Plec také ukazuje, že se bude chystat i třetí série Vampire Diaries. Ikdyž budeme některé z postav postrádat, tak se alespoň můžeme těšit na celou třetí sérii.


Superstar

26. března 2011 v 20:37
Moderátoři: Leoš Mareš a Tina

Semifinále holky:
Semifinále kluci:

Starší epizody

26. března 2011 v 18:38 The vampire diaries♥♥♥
Objevily se nové snímky z těchto dvou starších epizod.
katherinekatherine s rodinouz epizody rosetriokatherinekatherine
Mix 2

25. března 2011 v 22:42 colorfullky

Haribo

25. března 2011 v 22:35 colorfullky
http://www.fotoaparat.cz/g/09/02/27/615098_d01ff.jpgkidnappedbymurderdoll17ot3.jpghttp://www.bigmenu.cz/wimg/medvidci1.jpggummy.jpg gummy bears image by KrisKros88gummibears.jpg More Gummi Bears image by MIDGETGUMMIBEARhttp://www.ht.cz/res/data/002/000235_03_001011.jpghttp://1.bp.blogspot.com/_CDNKw8LO6Q8/R5HOAquPzKI/AAAAAAAAADk/QiGJgIXgoec/s400/50752158_cea53b58f2_b.jpg251823MRTQ_w.jpg image by Jituskhahttp://fc01.deviantart.com/fs11/i/2006/179/9/a/Relaxation_by_Murderdoll17.jpg

Růže

25. března 2011 v 22:30 colorfullky

Kiss me =*

25. března 2011 v 22:19 Love

2×18 – synopsis

25. března 2011 v 20:58 The vampire diaries♥♥♥
Objevila se synopse k osmnácté epizodě, která dostala název "The Last Dance"
TANEC S NEBEZPEČÍM - Škola je v plném proudu příprav na ples s motivem šedesátá léta. Elena začne dostávat od Klause znepokojující zprávy prostřednictvím neobvyklého zdroje. Bonnie se snaží uklidnit Jeremyho, že je dost silná na to, aby pomohla Eleně, Jeremy si však dělá starosti a žádá Stefana o radu. Matt pozve Caroline na ples. Klaus se objeví na plese. Damon a Alaric budou na ples dohlížet, ale Klaus hraje složitou hru, která je drží stranou. Damon přichází s novým akčním plánem, který všechny šokuje a rozruší.

To bude velice zajímavé!!,
píšou nám tu o 2x18 ale ještě jsme ani neviděly 2x17 =D, hrozně se těšim!!!
TVD 2x18 The Last Dance

Nové fotky k 2x18

25. března 2011 v 20:54 The vampire diaries♥♥♥
Pár dní jsem nepsala žádné články, protože jsem neměla moc času a nevěděla jsem co sem mám dávat, tak tet vám sem dám fotky z 2x18 =)
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Ian Somerhalder & Nina Dobrev vs. Robert Pattinson & Kristen Stewart!

20. března 2011 v 19:13 The vampire diaries♥♥♥
Objevila se anketa o to, kdo je lepší "letištní pár". Ian Somerhalder a Nina Dobrev nebo Robert Pattinson a Kristen Stewart.
Momentálně vede Nina s Ianem, hlasovat můžete

Chlapi sobě

20. března 2011 v 18:23
Nick Savage se sám stará o svých pět synů Jacka, Chrise, Sama, Kylea, a TJe, protože ho před deseti lety jejich matka opustila. Nick i se svým bratrem Jimmym pracuje jako hasič.
Vtipná šestka, která kraluje seriálu Chlapi sobě (Keith Carradine uprostřed).