Candice Accola pro Hollywood Crush

17. března 2011 v 22:16 |  The vampire diaries♥♥♥
Candice Accola (Caroline) se nedávno v rozhovorech pro Hollywood Crush rozpovídala o tom, jestli víc fandí seriálovému vztahu s Mattem nebo s Tylerem a jestli je zastáncem páru Elena-Stefan nebo Elena-Damon.

Matt nebo Tyler?
Vztah Caroline a Matta je provázen intenzivním prožitkem první lásky. Ale pokud jde o Caroline a Tylera, můžeme tu pozorovat, jak jejich přátelství přerůstá ve vztah. Takže si myslím, že se vše vrací k otázce - co je lepší? Víte, co zapříčiní lepší vztah? Má původ v přátelství nebo … nebo je potřeba bezprostředního spojení touhy a lásky?

K čemu se tedy přikláníte?
Mám ráda stránky obou vztahů. Před Tylerem může být Caroline sama sebou. Panuje mezi nimi vzájemné přátelství. Naproti tomu, víte, pokud se jedná o první lásku, jsem velká naivka; takže vážně nevím. Nemohu se dočkat, až uvidím, jakým směrem to scénáristé povedou.

Vrátí se podle vás Tyler do Mystic Falls?
Ano. Myslím, že tato linie příběhu v žádném případě neskončila. Kdy a jak se vrátí zpět, jeho záměr, proč se vrátí, neznám. Scénáristé vymýšlí velkolepou dějovou linii, takže jsem moc zvědavá, co to bude.

Kterému páru fandíte více? Stefan-Elena nebo Damon-Elena?
Nevím. Těším se co se stane. Nerada si vybírám stranu, když jde o tyhle věci, protože mám pocit, že v příběhu zůstává ještě mnoho věcí nevyřčeno. Třebaže jsme ve druhé sérii, je toho ještě tolik, co o postavách nevíme. Myslím, že je to stejné jako s retrospektivními epizodami. Během dílu "The Dinner Party" jste se toho mohli hodně dozvědět o postavě Stefana. A jak víte, v této sérii máme možnost pozorovat něžnější část Damona, leč se Damon stále chová velmi, velmi nezodpovědně.
Myslím, že potrvá ještě pár sérií, než postavy opravdu dobře poznáme, víte, než budeme moci říci, která volba se stane tou lepší, protože ve světě Mystic Falls zase tolik času neuběhlo. Budou následovat další epizody….. v Mystic Falls se ještě stále navzájem všichni poznávají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama