Candice Accola pro Wetpain

29. března 2011 v 18:31 |  The vampire diaries♥♥♥

Candice Accola at CW Winter TCA Party

Umíráme touhou znovu vidět Tylera v Mystic Falls. Můžete nám poskytnou nějaký náhled toho, kam šel a kdy se vrátí zpět?
To je na scénáristech. Tyler opustil Mystic Falls a nikdo nemá tušení, kde se nachází. V tomto okamžiku víme, že k vykonání oběti je potřeba vlkodlaka, upíra, čarodějnice a krve a života dvojnice. Víte, potřebujeme vlkodlaka, ale v tomhle okamžiku se zrovna ve městě žádný nenachází. Takže to záleží na…. Kdo ví?
Myslíte si, že Caroline někdy bude schopna Tylerovi odpustit?
Pokud se Tyler vrátí do Mystic Falls, záleží také na jeho záměru - proč se chce vrátit zpět. A jestli to zapříčiní to, že se cesty Caroline a Tylera střetnou, myslím, že si rozhodně budou muset promluvit. Ale Caroline dospěla do takové fáze charakteru, kdy bude schopna Tylerovi odpustit, ale rozhodně ne hned. Myslím, že hodně záleží na tom, jak Tyler přistoupí k té situaci. V tomhle okamžiku je míč na Tylerově straně hřiště.
V této sérii jsme mohli vidět hodně úchvatných flashbackových scén. V jaké době byste chtěla doopravdy vidět v retrospektivních scénách bratry Salvatorovi?
Moc bych chtěla spatřit Salvatorovi během 2. světové války; prostě vidět, kde zrovna v té době byli. Zkouším si to představit. Možná se podíleli, možná taky ne. To nemůžu vědět.
Fajn, změňme téma. Slyšeli jsme, že jste zapálená čtenářka. Jaká knížka vám zrovna teď leží na nočním stolku?
Oh, zlenivěla jsem. Ale právě se prokousávám knihou "Nesmrtelný život Henrietty Lacks" od Rebeccy Skloot. A poslední dobou také hodně čtu dramata. Zrovna dočítám "Žert" a taky čtu "Večeři s přáteli." Máme hodiny herectví; část ze skupiny tam chodí, takže jsem prostě začala číst dramata. Mám novou hračku.
Fanoušci TVD jsou mnohdy docela děsivě fanatičtí. Jaká je vaše nejšílenější fanouškovská historka?
Nic tak hodně šíleného se mi nestalo. Chybu dělám v tom, že vždy zapomínám na twitter. Tweetujete různé věci, myslíte si, že to nebude nikoho zajímat, a hle, narazíte na člověka kterému se to líbí. " Oh, následuji tě! Užívala sisto na tom koncertě, který si včera měla?" A pak mi to secvakne. No jasně, říkám všechny ty osobní věci a momenty cizincům, kteří jsou všichni moc roztomilí a kteří mi nenahánějí husí kůži. Není tam mnoho podivných případů. Každý z nás se uvnitř skrývá ve své vlastní bublině, ale právě teď jsme populární a nabuzení.
Viděli jsme fotky z filmu "Scrabble," kde jste na place. Kdo je ve Scrabble váším největším soupeřem?
Když hrál Stephen Amell Bradyho, tak byl mým nejlepším soupeřem. Donesl svou A hru.
V poslední sérii "True Blood" nám představili víly. Jaké šílené stvoření byste uvítala v TVD?
Myslím, že kapitán Planet by byl tou pravou osobou, která spěchá do Mystic Falls s projektem obecně prospěšných prací.
S kým byste raději randila - s vlkodlakem nebo upírem?
Tahle odpověď nemá co dělat s Caroline. Kdybych měla pravdivě odpovědět na tuto otázku, randila bych s vlkodlakem, protože bych se raději zabývala jen jednou nocí za měsíc, než být každý den napjatá z potencionální smrti. Můžete se srovnat s tím, že jednu noc v měsíci se z vašeho kluka stane svině. Myslím, že je to přípustné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama