Julie Plec o Josephu Morganovi

19. března 2011 v 19:46 |  The vampire diaries♥♥♥

Výkonná producentka TVD Julie Plec v Los Angeles Times prozradila, proč do role Klause, na jehož debut se můžeme těšit v 19. epizodě 21. dubna, angažovali právě Josepha Morgana. Vyzradila také, že nás čeká spousta toulek do minulosti. Na to konto se v seriálu znovu objeví Trent Ford (Trevor).
Kdy poprvé spatříme Klause?
Je to právě 19. epizoda, ve které se poprvé setkáme s Klausem. Také půjdeme zpátky do minulosti; uvidíme znovu Trevora.

Fanoušci se ptají: Proč zrovna Joseph Morgan?
Morgan se dokáže vypořádat s tíhou a vážeností, kterou role Klause obnáší, ale také má ty dolíčky ve tvářích, široký úsměv a takové to jiskření v očích. Vždy potřebujete, aby měl váš padouch více tváří, aby vás byl schopen zabít s milosrdenstvím stejně jako za použití hrubého násilí. Myslím, že Joseph tohle všechno splňuje.
Proč tak neznámý herec?
Mluvíme o Klausovi již 15 epizod. Chtěli jsme divákům přinést někoho nového, neokoukaného.

Nevadí, že je Joseph Morgan Brit?
Ne, protože čím více Britů jsme během konkurzu viděli, tím více jsme si uvědomovali, že se američtí herci, naneštěstí pro ně, potýkají s handicapem. Angličané v sobě prostě mají něco okouzlujícího, světského, sexy a nebezpečného. (smích) Je to stejné jako s tajemným Elijahovým přízvukem….. je to starý svět proti novému. Starý svět se vrací ještě starší, jakmile jednou překročíte Atlantik.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama