Krátké info k seriálu Secret Circle

18. března 2011 v 13:12 |  The vampire diaries♥♥♥
Menší info k připravovanému Pilotu seriálu Secret Circle
Ptáte se co má společného nový připravovaný seriál Secret Circle s TVD? No možná to bude to, že obě předlohy k seriálům pocházejí z pera spisovatelky L.J. Smith, výkonným producentem je Kevin Williamson a oba spadají pod vysílání stanice The CW. Prozatím zde několik informací, které už pronikly na internet. Může být částečně spoileroidní.
Děj se koncentruje kolem mladé dívky Cassie, která po té co se přestěhuje do nového města, zjišťuje, že je součástí tajného sabatu čarodějek. A kdyby to ještě nebyl dostatečný tlak na dospívající dívku, je také klíčem, který může odemknout staletí starou bitvu mezi dobrem a zlem.
Je známo i obsazení hlavní role Cassie, kterou získala Britt Robertson, která se zatím nejvíce proslavila rolí Lux v Life UnExpected. Hlavní postavu Adama ztvární Thomas Dekker, kterého jste mohli vidět například v seriálu Terminator:TSCC.
Více informací k Pilotu (tohle už začíná být spoileroidní):
Cassie Blake žije na Floridě a jede domů, když ji zničeho nic praskne pneumatika. Což se nakonec ukáže jako dobrá věc, neboť doma čeká tajemný muž, který způsobí magickou ohnivou explozi, při které umírá její matka Amelia.
O měsíc později Cassie přijíždí do babiččina domu v Novém Salemu v Maine, kde další den začne chodit do školy. Cassie také nachází přívěšek, který patřil její matce, a tak se ho rozhodne nosit (rozhodně to asi nebude jen obyčejný přívěsek, který má jen citovou hodnotu:).
O záhady je postaráno neboť Amelia nikdy moc nemluvila o životě v Salemu, či kdo je Cassiein biologický otec. Ve škole Cassie potkává zástupce ředitele (který patřil k matčiným blízkým přátelům). Pak následuje rychlá prohlídka školy za doprovodu Sally Waltman (nejsem si jistá zda jde o ni či něj:)
Kolem Cassie se stále dějí podivné věci. Dále se na scéně objevují nejpopulárnější holky na škole Faye (dcera zástupce ředitele) a Melissa, se kterými si do oka asi moc nepadne. Ve třídě se však seznamuje s Dianou (popisována jako chytrá a sexy, ale protože to je scénář od CW, kde vystupují jenom sexy people, není se co divit:D), která bydlí jen o dvě ulice níže a moc se těšila až se konečně seznámí.

Menší info k připravovanému Pilotu seriálu Secret Circle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama