Paul Wesley pro TV Guide Magazine

30. března 2011 v 20:57 |  The vampire diaries♥♥♥
Překlad:

Tato série se hodně točí okolo příchodu Klause. Kdy se nejstrašnější ze všech upírů konečně ukáže?
Dorazí v epizodě, která se bude vysílat 21. dubna. Je to zajímavé. Představoval jsem si Klause jako postaršího, ďábelského chlapíka. Ale byl obsazen Joseph Morgan, který je mladý fešák a vypadá jako kliďas.

Jak Stefan ochrání Elenu?

Stefan možná není tak starý a silný jako Klaus, ale dokazuje sám době, že dokáže být nelítostný. Je schopen udělat cokoliv, jen aby ji ochránil. Miluji, když tvůrci ukazují Stefanovu stránku, která není zas tak jemná.

Takže už není zas tak moc nudný, jak jste ho jednou nazval?

Nechci, aby se odchýlil od svých morálních zásad, ale někdy Stefan zapadá do rutinní situace hodných kluků. Mám rád, když dokáže, že může být úctyhodným soupeřem.

Zeptal jste se někdy producentů, jestli by postavu Stefana přitvrdili?
Ano, podotknul jsem to. Děj je v chodu. Takže po tu dlouhou dobu musíte dělat pouze jednu věc.

Slyšeli jsme, že by se k vám Katherine mohla přidat. A z milostného trojúhelníku by byl čtyřúhelník.

Myslím, že to není úplný čtyřúhelník, protože nikdy nemůžete věřit záměrům, které Katherine má.
Nejsem si tak docela jistý, že Katherine miluje Damona nebo Stefana. (smích) Abych tak řekl, ona miluje jen sama sebe. Snaží se o to, aby jste si mysleli, že je zamilovaná do Stefana, ale pak utrousí poznámku, že miluje Damona. A naopak. Ale mezi Elenou a Stefanem je jejich láska zřejmá. I když mezi Elenou a Damonem se odehrávají ryzí emoce.
Se kterou postavou je větší zábava dát se dohromady: S hříšnou Katherine nebo s milou Elenou?
Když se spolu poprvé Stefan a Elena milovali, bylo to překrásné. Tak nevinné, jako Romeo a Julie. Pak je tu ta rozpustilá, šílená věc, kterou mezi sebou měli Katherine a Stefan. Takže vážně nevím.
Máte tři sestry. Přináší vám Damon pocit štěstí, že se nemusíte dohadovat s bratrem?
Rád bych měl bratra, jako je Damon! Vždycky jsem si přál bráchu, který by všem nakopal zadky, kdyby se do mě někdo ve škole navážel.
Jako typický velký bráška vás Ian mimo kamery škádlí. Máte proti němu nějakou zbraň?
Mám hodně odpuzujících prostředků. Mám jich celý arzenál. Ale když vám to řeknu, Ian v dalším rozhovoru zareaguje, že na mě vytáhne své protipaulovské zbraně. Takže jak to má Stefan v módě, zvolím mírovou cestu.

Mírovou? Nebyl jste na střední škole pobouzen k boji?

To bych i přiznal. Pak mě ale z mé druhé školy vykopli, protože jsem přeskakoval ročníky. Ale to bylo kvůli "Guiding Light." Měl jsem být v New Yorku, ale kvůli rodičům jsem musel absolvovat střední školu. Takže jsem šel do přípravky. Pak jsem byl 5 měsíců na vysoké, ale zjistil jsem, že to není nic pro mě. To radši budu hrát upíra a kousat lidi do krku.

Požádal vás už někdo, abyste ho kousl do krku?

(smích) Jedna holka se mě na to zeptala. Předtím jsem vždycky říkal, že ne, ale teď jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Kousl jsem ji do ruky a poslintal ji! Byla to katastrofa. Znechutil jsem ji i sebe. Už to nikdy neudělám!

Přeložila: Anetka888- ZDE


Toto je velice zajímaví rozhovor, nejlepší je ta poslední otázka =DD, sem se u toho řezala smíchy!! =DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama