Rozhovory s Candice, Katy a Michaelou

14. března 2011 v 11:36 |  The vampire diaries♥♥♥

Ještě si musíme počkat než bude další díl, tak herci zasypávají své fanoušky rozhovory. Mohou být lehce spoilerové.

Rozhovory s Candice, Katy a Michaelou
Candice dělala rozovor s MTV's Hollywood Crush Caroline mluví o tom, koho by si podle ní Elena měla vybrat, jestli Stefana či Damona, ale chytře se vyhýbá přímé odpovědi, neboli se rozhodla zůstat nestranná. Říká, že pořád je toho spoustu, co se o postavách můžeme dovědět, jako například v epizodě The Dinner Party, kde jsme ve flashbacích měli možnost vidět Stefanovu temnou stránku a naopak tu Damonovu něžnější.
Celý článek ZDE
Kat-Graham
Na Inside TV Kat prozrazuje, co nás čeká v blízké budoucnosti, mluví o jejich "Scooby-Doo gangu", který chrání nejen Elenu, ale i sami sebe navzájem a všichni se ještě více spojí, když do děje vstoupí Klaus. Dále uvidíme hodně dojemných okamžiků mezi Bonnie a Jeremym, kteří si do konce série ještě ledasco zkusí.
Herci se připravují na natáčení posledních čtyř epizod, ve kterých je Bonnie čím dál více nebojácná a sazí hodně, aby ochránila Elenu.
Celý článek obsahuje i spoilery k jiným seriálum, takže pro zájemce ZDE
340039
A nakonec dlouhé interwiev s Michaela McManus přímo ZDE
V několika bodech však říká toto:
- Na přelomu září/řína se původně ucházela o roli Rose.
- Už před konkurzem byla faninkou TVD. Na seriál se začala dívat kvůli svému kamarádovi Paulu Wesleym, protože byla zvědavá, a než se nadála byla prý závislá:) No a není se co divit:D
- Rozebírá svou postavu Jules.
- Michaela vnímá vztah Jules a Tylera více jako sourozenecký, kde Jules má potřebu vzít Tylera pod svá křídla a pomoct mu, protože sama už nějakou dobu ví, jaké to je. A nedělá to jen kvůli sobě, ale možná i kvůli Masonovi.
- Myslí si, že Jules se bude chtít do Mystic Falls vrátit, i když je to nebezpečné, kletbu chce zlomit víc.
- Michaela si dále moc pochvaluje spolupráci s Julie Plec a Kevinem Williamsonem a příjemnou rodinnou atmosféru na plase při natáčení v Atlantě.
- Při otázce, s kým by z herců chtěla natáčet, opět zmiňuje svého přítele Paula, se kterým při natáčení nestrávila tolik času, kolik si myslela, že bude.
- Nakonec přiznává, že zatím nemá tušení, kdy a zda se Jules do města ještě vrátí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama