Sara Canning-rozhovor

12. března 2011 v 18:42 |  The vampire diaries♥♥♥

Lee: Zdravím, jmenuju se Lee a jsem tady s Sarou Canning z "The Vampire Diaries". Dneska se jí zeptáme na pár otázek. Takže, já musím vědět...
Sara: Hm, dobře...co musíš vědět?
Lee: Já osobně musím vidět každou epizodu, takže jsem zvědavá - jaká je Vaše nejoblíbenější epizoda? Chci říct, všechny jsou zakryty akcí.
Sara: Jo, myslíte z první nebo této série? Nebo z obou?
Lee: Můžete si vybrat.
Sara: Dobře, pro mě je to trochu legrační, protože já ráda dělám tyhle rozhovory o Jenně a jak je pořád ve tmě, protože neví o upírech. A cítím to tak i jako herečka, protože sama nevím, co se stane, dokud nedostanu scénář a většinou ho dostaneme pár dnů před natáčením. Moje nejoblíbenější epizoda tuto sérii byla Dinner Party. Při natáčení byla opravdu sranda. Začali jsme vídat některé z Jenniných opravdových obav. V první části druhé série jsme ji vídávali s Alarickem a vývoj jejich vztahu. Myslím, že díl Dinner Party je začátek toho, jak si Jenna začne věci uvědomovat. A byla to zábava, protože jsem byla s Ianem (Damon) a Davidem Andersonem (John) a Mattem (Alarick) a Danielem, který hraje Elijaha.
Lee: Ta show je o upírech. Máte šílené sny?
Sara: Ha...měla jsem šílený sen minulou noc.
Lee: Vážně?
Sara: Ale s upíry to vlastně nemělo nic společného. Myslím, že jsem měla pár, které byly se show spojeny. Já mívám takové divné sny. Nic moc těsivého, ale ovlivňuje mě to jako, "to nemůžu udělat, to nemůžu," já jsem vždycky měla pěkně divokou představivost.
Otázky z Twitteru:
Kerby: Jaké je to líbat Matthewa Davise [Alarick]?
Sara: Dobře, je to skvělé, samozřejmě, protože je to Matt Davis, takže...ale je to takovy trochu histerické, protože on má velmi jedinečný smysl pro humor, takže se někdy nemůžeme přestat smát. A my jsme velmi dobří přátelé a to to velmi ulehčuje.
Landy: Jsem zvědavá, jestli by jste vzala šanci stát se upírem.
Sara: Jo. Určitě. Já ráda hraju Jennu, protože v show už nezbylo moc lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama