Katerina Graham pro Los Angeles Times

10. dubna 2011 v 18:16 |  The vampire diaries♥♥♥

Naše čarodějka Katerina Graham (Bonnie) udělala dlouhý rozhovor pro Los Angeles Times. Hovoří o videu, které natočila s Candice (Caroline), o nejistotě, ve které se postavy TVD nacházejí, o vztahu s Elenou a Jeremym a o dalších zajímavých věcech.

Musím se vás zeptat na video, které jste uveřejnila na YouTube, kde tančíte spolu s Candice Accolou na píseň "Holiday."
Víte, legrační je, že s Candice chodíme na hodiny tance a nikdy jsme to nenatočily. Kvůli našemu soukromí, nefilmujeme věci, které děláme, ale Candice přišla s tím: "Musíme nahrát tuhle taneční třídu!" Takže vzala svůj telefon a prostě jsme to natočily na něj. Snažila se to poslat na Twitter, ale nejprve jsme to uploadovaly na YouTube. Nemyslím si, že má na Youtube svůj vlastní účet, takže jsme to daly na ten můj. (smích) Byla to vážně legrace; víte co tím myslím? Vůbec jsme to neplánovaly. Bylo to reálné, ukázalo to, že spolu trávíme hodně času. Jsme dost praštěné. Je s námi zábava. Víte, jsme šťastné holky. Flákáme se! Lidé jsou vždy velmi překvapení, když vidí herečky, jak se společně flákají, ale já s Ninou, Candice a Sarou jsme parta.
Když jsem hovořil s Julií Plec, řekla, že v posledních epizodách bude prioritou číslo jedna ochránit Elenu před Klausem. Jak daleko je Bonnie schopna zajít, aby ochránila Elenu?
Udělala by cokoliv. Elena je jediná rodina, která jí zůstala. Představte si, kdybyste to byli vy a zbyl by vám jediný člen vaší rodiny. Co byste pro něj obětovali? Vím, že bych to vykonala samozřejmě taky pro sebe. Bonnie v tomhle není jiná. Kdyby to byl kdokoliv jiný, kdo by měl tu odpovědnost a znal tajemství jak zabít Klause, myslím, tedy doufám, že by udělal tu samou věc.
Myšlenkou je, zachránit Elenu před obětováním, ale zdá se mi, jako by mohl být obětován někdo jiný. Mám ten správný dojem?
Myslím, že ohledně toho není nikdo v bezpečí. Právě proto musíte sledovat naší show, protože budete šokovaní. Naprosto. Každá postava vás něčím překvapí. Neexistuje postava, která by nedostala tu šanci. Takže nikdo není v bezpečí. Ani jedna osoba. Ani já, ani Elena, nikdo. Nikdo si nemůže být ničím jistý. Budete jak na trní.
Způsob, jakým je Bonnie ochotna pro Elenu riskovat, naprosto vypovídá o jejich přátelství. Pyžamová párty byla v této sérii jednou z mých nejoblíbenějších scén.
Já vím. Dostávám hodně reakcí na to, že pyžamová párty je skvělá scéna. Myslím, že budeme muset dělat víc těchhle holčičích akcí. A kolik lidí vidělo mě s Candice, jak tančíme a lelkujeme nenalíčené. Myslím, že lidé mají rádi tenhle druh ženského přátelství. Hodně dívek v televizi a postavy, které hrají,se k sobě mohou chovat protivně. Jsem ráda, že Caroline, Elena a Bonnie mají mezi sebou opravdové pouto. Je to skvělé.
Můžeme se těšit na další projevy přátelství? Nebo se bude odehrávat až moc velké drama?
Ne, samozřejmě, že se zaměříme na jejich vztahy. Co všechno jsou ochotni pro sebe udělat. Jo, určitě uvidíte mnoho scén, kde jsme všichni společně.
Viděli jsme, co se stane, když čarodějnice spojí své síly se svou babičkou. Zatěžuje Bonnie emocionálně a fyzicky všechno to čarodějnictví? Měli bychom se obávat?
Ano, to opravdu měli.
Jeremy přeci nemůže ztratit další přítelkyni. To by na něj, na chudáka, bylo trochu moc.
V době, kdy budete sledovat všechny další epizody, tohle bude ta poslední věc, o které budete přemýšlet.
Když mluvíme o Jeremym, jak se jejich vztah vyvíjí? Nezačali spolu zrovna za klidných okolností.
Ne, to ne. A vše, co mohou teď udělat, je být tu jeden pro druhého. Moc jim nezbylo, ale alespoň mají sebe. Záchrana města a ochrana všech navzájem - to je velká zodpovědnost. Ale stále si pro sebe najdou pár chvil. Můžete říct, že jsou propojeni a jsou vážně zamilovaní.
Co si myslíte, že Bonnie v Jeremym vidí? Co vzbudilo její zájem?
Myslím, že Bonnie v něm vidí tak trochu sama sebe. Cítím, že Bonnie byla na začátku nevinným člověkem, zapomínajíc na všechny upíry a podobné věci. Ale pak Jeremy ztratil rodinu a přítelkyni a ona přišla o babičku. Byli vyřazeni z věcí, které Elena, Damon a Stefan dělali, za co bojovali, čemu čelili. Neměli ani tušení. Když to nakonec Jeremy s Bonnie přeci jen zjistili, čekali je oba krušné časy. Takže cítím, že Bonnie v Jeremym nachází části sebe samé. A že na konci dne jsou opravu nevinní. Jsou to nevinné děti, vhozené do reality za závažných okolností. A ona ho miluje. Ona ho doopravdy miluje.
Máme tu několik fotek, na kterých jsou Bonnie a Damon ve víru tance 60. let. Mají svou chvilku? Nebo jen domlouvají, jak ochtránit Elenu?
Na tuto situaci se prostě musíte podívat. Máme společnou scénu, naprosto famózní scénu. Všem o tom říkám. Je to moment, který se nesmí propásnout. Má to co dělat s částí rozhodnutí, které Bonnie nasměruje ke svému činu. Jak to dopadne, to vám vážně nepovím. Ale je to neuvěřitelný moment této show.
Joseph Morgan se přidal k vaší skupině v Atlantě jako Klaus. Představovala jste si tak Klause?
Po pravdě jsem si jako Klause představovala našeho výkonného producenta Kevina Williamsona, ale Joseph je dobrá náhrada.
(smích) Je to proto, že Kevin je jako váš pán?
(smích) Ne, je to proto, že nikdo nedokáže být tak krutý, jako umí být Kevin. Ale Joseph je skvělý. Měla jsem pískově blonďaté vlasy. Takže jsem jaksi dostala, co jsem chtěla. Ale Kevin Williamson je číslo jedna.
Existuje nějaká šance, že znovu uvidíme Emily Benettovou?
(prozpěvuje si) Možná ji uvidíte. Možná.
Kde se nacházejí rodiče Bonnie, kdy se tohle všechno děje? Ještě se neukázali.
Nevím. To není otázka pro mě.
Je něco, co byste chtěla, aby bylo probádáno?
Absolutně. A má ložnice taky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama