Nina Dobrev: Seventeen Fitness-video

28. dubna 2011 v 18:29 |  The vampire diaries♥♥♥

Překlad:
Ahoj, jsem Nina Dobrev a vítejte na focení mého photoshootu pro časopis Seventeen Fitnes.
Já jsem se právě přestěhovala a tam je výtah a jsou tam schody a já to skoro pokaždé vezmu po schodech. Je to způsob, jak se udržovat aktivní, pracovat na sobě, bez toho, abych na to myslela.
Když mi bylo 17 a byla jsem na střední škole, tak jsem sice nebydlela daleko od školy, ale bylo to dost na to, abych musela jezdit autobusem a já jsem vlastně skoro každý den jezdila do školy na kole. A bylo to rychlejší než autobusem a nic to nestálo.
Když můžu, tak běhám 20 nebo 30 minut, ale neběžím úplně. Je to spíš jogging, líný jogging, aby si mi rozproudila krev. Není to plánované běhání, je to zábavné běhání. Víte, nepřemýšlím o tom.
Každé tělo je jiné, a já se moc nepotím, musím udělat hodně pro to, abych se zapotila. Takže dělám jóga, protože cítím, že na sobě opravdu pracuji a ve stejnou dobu je to něco i pro mou mysl. Je to cvičení pro mysl a tělo. Miluju to. Jsem jogista.
Jeden z mých oblíbených sportů na střední škole byl volejbal. Byl to sport, ve kterém jste na jedné straně. Nezáleží na tom, jak vypadáte, s kým chodíte a co se kolem děje. Je to o dosáhnutí na zlato, jako tým.
Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama