Rozhovor s Candice Accolou (Caroline).

17. dubna 2011 v 13:17 |  The vampire diaries♥♥♥

máme tu další rozhovor s naší milovanou blondýnkou Candice Accolou (Caroline). Rozhovor zveřejnil server Popwrap.
Myslím, že u něčeho se vážně pobavíte. :-)
V minulém rozhovoru jsme se bavili o tom, jak Katherine proměnila Caroline. Jak si užíváte její novou cestu?
Mám pocit, jako by se její cesta shodovala s mým vlastním vývojem - v tom smyslu, že se jí otevřel naprosto nový svět plný příležitostí, i když to byla velká výzva. Byl to nápor, ale! Skutečnost, že jsem dostala scénář, kde jsem nakopala vlkodlaka do koulí, pak ho mrštila na strom, a ještě jsem uštědřila porážku dvěma ozbrojeným policistům, mě vážně dostala. (smích) Zvláště, když tohle všechno dělám na podpatcích! Z Caroline se tento rok stala velice silná osoba, přesto je stále zranitelná a dělá chyby. Ovšem vždycky se z toho dostane. Zbožňuji tu ženu, ve kterou se Caroline proměnila.
V minulém díle hrálo svou roli odhalení, že se matka Caroline (šerifka Forbesová) a Matt spolčili, aby ji oklamali. Co jste si o tomto momentu myslela, když zazněl?
Byla jsem opravdu nadšená. V dobré televizi nemůže všechno klapat. Jak nudné by to potom bylo? Nemyslím si, že věci by byly perfektní bez trocha napětí. Když se stane průšvih, ví, jak se dostat z jeho spárů. Dokonce i když Matta pobodali, byla schopná se kontrolovat. Už dlouho nikoho nenapadla. Začala se znovu orientovat a ovládat se před okolím. Zdá se, že její váhavost je ta tam.
A jak víme, věci v Mystic Falls mají ve zvyku vyplouvat na povrch v ty nejnevhodnější okamžiky, takže si nedokáži představit, jak bude Caroline "strašně" ráda, až to zjistí.
Samozřejmě, že ano! (smích) Myslím, že pro Matta bylo velice důležité, že to zjistil. A ostatně pro šerifku Forbesovou také. Myslím, že se tu nabízí příležitost, vypátrat, co je pro ni důležité - bojovat za svou dceru, nebo bojovat proti tomu, co nenávidí celý život. Soudím, že Carolinina reakce bude záležet na tom, jak se o celé skutečnosti dozví.
Julie Plec odkazuje na průběh těchto dílů jako na "Kapitolu Klaus." Jakou roli v tom Caroline zastane?
Co v tomto okamžiku o obětování víme, je, že Klaus potřebuje čarodějku, vlkodlaka a upíra - takže je tu samozřejmě jakási příležitost, že pro tuhle záležitost Caroline velmi, velmi důležitá. Ale momentálně se zas tak nezabývá tímto bojem, nýbrž je zaměřena na Tylera a Matta a na to, jak dát svůj život dohromady. Myslím, že její role v tomhle ohledu záleží na tom, jestli je ona ten upír, kterého Klaus potřebuje.
Je zřejmé, že vlkodlak se musí také vrátit. Vzhledem k tomu, jak to všechno skončilo, myslíte, že je Caroline natěšená na to, až znovu Tylera uvidí?
Myslím, že to záleží na Tylerových záměrech. Proč se vrátil a jestli je Caroline tím důvodem? Je to také věc načasování - kdy se Tyler vrátí? Co je podstatné na těchto epizodách, že diváci dostanou nějaké ty lekce historie. Zodpoví se jim tolik otázek. A to vše nás zavede až do finále - k procesu obětování, který konečně přijde. A až se to stane, budete na to skvěle připraveni - budou vám poskytnuty všechny základní informace, zabrousíte do historie, která vám toho hodně poví o nových postavách, které přicházejí. Bude to neocenitelné. Tak dávejte dobrý pozor! (smích)
Vzhledem k tomu, že Caroline je celkem "nový upír," závidíte někdy Ianovi, Paulovi a Nině, že nosí ty bombastické historické kostýmy?
Záviděla… než jsem musela nosit jeden z nich v minulé sérii ve slavnostním průvodu. Byl to moment, kdy jsem si uvědomila, že každý má nějaký typ těla. A to moje vážně nebylo stvořeno pro korzety. (smích) Tehdy jsem na sobě měla širokou žebrovou sukni s absolutně žádným pasem. Tááák ráda bych věděla, pro koho ty korzety vyráběli. Takže ne, teď už jim nezávidím ani trochu. Narodila jsem se do správného století minisukní a módních kabátů.
Dobře, alespoň tento týden 60. let vám dal možnost ukázat retro vzhled.
Připadala jsem si jako dítě Marilyn a Jackie.
Naprosto. Ale tento růžový kostýmek byl pro Jackie velice špatným znamením. Je i pro Caroline?
Hlavním postavám se budou dít důležité věci. Kromě toho, prostě se budete muset dívat. Nechci nic zkazit tím, že to povím.
Každý ví, že v několika dalších epizodách, budou postavy umírat. Samozřejmě, je to smutné, ale jste ráda, že účinkujete v show, která přináší rizika?
Oh, no určitě. "Dexter" je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů; a tam je největší riziko v tom, že zabijí hlavního hrdinu. Miluji, když do toho show jde. A myslím si, že to seriál našeho žánru dělá velice cenným. Vytváří to nové příležitosti pro příchod dalších postav. Plus, není to úplně tak, že bychom od prvního dne nevěděli, že se to může klidně stát. Ale je dobré nechat se zabít … kvůli dobrému ději. (smích)
Když už mluvíme o smrti, v minulé sérii zemřela Lexi a zanechala tak v srdci Stefana prázdné místo. A fanoušci vážně vítají, že Caroline tuto prázdnotu pomalu zaplňuje. Je to tak?
Jo! Miluji ty chvíle stejně tak. Myslím, že obě postavy se navzájem potřebují. Ale právě teď není moc času na to si sednout a pokecat o tom, jak jde život. (smích) V tomto momentě je v sázce hodně. A zatímco jsem si vážně dost jistá, že Stefan tuto sérii přežije, a pokud se Caroline dostane přes proces obětování, doufám, že budou mít více času na to, aby budovali své přátelství.
V situaci, kdy by to neznamenalo zradu Elenina přátelství, pomýšlela jste na to, že by mohli být Caroline a Stefan párem?
Bože! Já nevím. Myslím, že by bylo … hmm. Myslím, že pro postavy existuje spousta možností jak být, či nebýt spolu. Momentálně tu máme tolik milostných trojúhelníků - zdá se to být jako velký geometrický problém. (smích) Záleželo by to na tom, jak by se postavy vyvíjely. Nemyslím si, že diváci mají o Caroline úplný rozhled. Žije teprve 16 let (no nevím, jestli se trochu nesekla - 16 je málo :-) ) Nikdy nevíte, jak se bude Caroline vyvíjet, nikdy nevíte, kdo se obrátí ke zlu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama