Červen 2011

Parodie od Paparazzi Productions

29. června 2011 v 17:04 The vampire diaries♥♥♥
Tomuhle říkáte parodie?! parodie má bejt vtipná a tohle teda vůbec nebilo, jenom jsem seděla a čekala kdy bude nějaká vtipná scéna a nic...no ale posudte sami jestli se vám to líbí nebo ne

Your Top 10 Vampires and Werewolves of 2011

24. června 2011 v 18:37 The vampire diaries♥♥♥
Server PopSugarTV vytvořil na svých stránkách anketu: 10 nej upírů a vlkodlaků. Mezi sebou soupeřily hvězdy Twilight, True Blood a samozřejme i The Vampire Diaries. Kompletní výsledky si můžete prohlédnou zde, případně můžete shlédnout video, které je níže. Video vám odhalí důvody tohoto pořadí.


Dnešek? nejvíc zabitej =D

23. června 2011 v 21:00 můj život
Dneska jsme jeli se třídou na výlet do Srbska v Berouně a jeli i 7.A,B a bylo to fakt super =D jeli jsme vlakem a potom šli několik kiláků pěšky, ale bylo to fakt best zblížila jsem se sněkolika lidma ze 7 třídy a zjistila jsem že jsou uplně vpohodě a hrozně ulítlí a opravdu velký blázni ale je snima prdel!!! =D po ceste jsme kecaly s holkama uplně o všem možnam a jsme měli brčka a po ostatních jsme střílely papírky =D to byla fakt prdel =D no a když jsme se vrátily ke škole tak jsme šli s kámoškama po obchodech bylo to super a potom kámoška že si hodíme domů věci a pudeme jenom dvě nakupovat...
Sešli jsme se a šli na nákupi všude nic neměli my byly nanervi že nic nemáme, došli jsme si na jídlo a nakonec jsem si koupila tílko a nějaký šminky a kámoška taky a ještě si koupila barvu na vlasy =D a že jí to u ní pomůžu napatlat...=D
byly jsme u ní a že jí to mam napatlat na hlavu no a já že teda ok no =D nikomu jsem barvu na vlasi na hlavu nepatlala takže to zezačátku vypadalo docela děsivě ale potom pohoda =D...no ale nejvíc jsem zvědavá jak to bude vypadat, doufám že to bude v pohodě!! ale to se uvidí až zejtra =D
Dnešek byl fakt suprovej den!!

Rozhovor

22. června 2011 v 21:37 The vampire diaries♥♥♥
Jak mohli diváci vidět ve finále 2.série, Stefan se konečně vydal ke své divoké stránce - Paul Wesley se na CW Upfront nechal slyšet, že je "přiraven se do toho zakousnout."
"Dva roky jsem byl opravdu hodný, takže jsme nadšený z toho, že si užiju i svoje dobré chvíle," řekl Wesley. "Stejně jako to pan Ian Somerhalder dělá každý den."
A když už mluvíme o ďáblovi, věří Damonův představite, že jeho TV sourozenec může být ve zle dobrý? "To určitě dokáže," přisvědčil Somerhalder. Pak dodal, "to proto, že jsem ho to naučil."
Otázkou zůstává, kolik ze Stefanovy temnoty bude namířeno na Elenu, která právě uzavřela své rty s jeho bratrem? Nina Dobrev na to řekla, "Věděla jsem, že jakmile se to stane, propukne peklo...Určitě budou následky!"

Delena video

22. června 2011 v 21:15 The vampire diaries♥♥♥
Je to opravdu krásně udělaný video!! =)STELENA-video

21. června 2011 v 14:46 The vampire diaries♥♥♥
mam pro vás video o Eleně a Stefanovi a to video je fakt krásný =)


Fotka z twitteru Iana Somerhaldera

15. června 2011 v 14:31

Taky chci s nim fotečku, ale ne já musim trčet tady v Praze! kam on asi nikdy nepřijede!! =(
Když on nejde za mnou tak já pudu za nim =)

Krásný rozhovor: Dívka, Ian a Paul

13. června 2011 v 20:57 The vampire diaries♥♥♥
Dívka: Já jsem ze Švýcarska a chtěla bych vás požádat, jestli byste mi dal vaše klíče/polibek, Iane?
Ian: Kde jsi? Zdravím!
Dívka: Zdravím! mohu vás políbit?
Ian: Cože?
Paul: Chce tě políbit.
Ian: Políbit?
Paul: Myslím...nebo chce klíče...možná klíče...klíče k vašemu pokoji? Klíče nebo polibek.
Dívka: Klíč.
Paul: K autu nebo k pokoji?
Ian: Nebo k srdci.
(Ian posílá polibek)
Dívka: Co je vaše aspirace, kluci?
Ian: Aspirace?
Paul: Jaká je tvoje aspirace? Co je tvá motivace k životu?
Ian: Udělat z tebe lepšího člověka, Paule!
Paul: Děkuji...(obejme ho)
Ian: Moje aspirace je jednoduchá. Právě teď si chci užít svůj víkend tady v Barceloně! A prozkoumat tohle krásné město se svým bratrem. A taky vám všem poděkovat.
Paul: Je skvělé teď cestovat, než se vrátíme zpátky na natáčení.
Ian: Vy všichni jste úžasní herci, jak předstíráte, že máte naši show rádi...(smích)

this is W A R

12. června 2011 v 12:13 The vampire diaries♥♥♥

Varování všem lidem, dobrým i zlým; tohle je válka...Pro vojáky, civilisty, mučedníky, oběti; tohle je válka...Varování prorokům, lhářům, upřímným; tohle je válka...Pro vůdce, vyvrhele, oběti, Mesiáše; tohle je válka...Okamžik pravdy a okamžik lži, okamžik života a okamžik smrti...okamžik boje, okamžik boje, boje, boje, boje...Doprava, doleva, budeme bojovat až do smrti...Až na okraj Země...Je to zbrusu nový svět od posledního k prvnímu...


Proč vůbec žít?

10. června 2011 v 20:19 můj život
Proč mam vůbec žít?! když nemam pro co žít! =( vůbec ale opravdu vůbec netušim co na tomhle světě dělám, raději bych tu nebila, nebo byla někdo jinej, nebo prostě já nevim, nemam pro co vlastně žít, otec je do noci v práci, mamka taky pořád pracuje vydim ji chvilku ráno a po tom v 9hodin nabo v 10h. mam 2 bratry a sestru, sestra má už svůj život má dítě a manžela, jeden bratr je dospělej a brzo se odstěhuje a druhej brácha tomu je 19 chová se jako malý dítě a pořád se hádáme a já prostě... já řeknu to teda takhle prostě mě nebaví žít a nevim jestli se to jednou zlepší, dokonce ani moji kamárádi mě ani tak moc nedokážou rozveselit tak jako dřív, dříve jsme se jenom smáli a nic jinýho jsme neznaly než smích ale ty časy jsou pryč, tada u mě, většina kámošů se pořád smějou jako malý děcka... a já prostě už nevim co dál a nevim jestli to vydržim, ale budu muset protože, no kvůli rodině a tak, ale už mě mnohokrát napadlo si vzít nějaký prášky, aby už by byl klid a aby to nebolelo!
Možná si řeknete že sem kr*va nebo tak něco, ale já to musela někam napsat, to je vše!!

Dlouho jsem tu nebyla

10. června 2011 v 19:59 | já |  můj život
Vím dlouho jsem tu tet nebyla, ale nemám vůbec čas, škola mě uplně vymačkává a vůbec nic nestíhám, njn to je 8. třída tam chce pořád někdo něco a tak, omlouvám se, ještě to nějakou chvilku potrvá, mam toho opravdu hodně!!